DUK


Taip. Visi gaminiai yra prabuojami Lietuvos Prabavimo Rūmuose.

Taip. Gaminiai su briliantais, deimantais, smaragdais, rubinais ir safyrais parduodami tik su Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatais.

Pirkimas internetu yra saugus ir kartais net geresnis už prekės įsigijimą fizinėje parduotuvėje, kadangi internetu galite grąžinti prekę. (Būtinai perskaitykite grąžinimo sąlygas. Grąžinimai individualioms prekėms netaikomi.) Svarbu. Pristatymo išlaidas grąžinant prekes apmoka pirkėjas.

Mes turime skirtingų gamintojų prekių: Rusijos gamintojų Karatov ir Sokolov gaminių, taip pat pas mus yra juvelyrinių dirbinių iš Italijos, Turkijos, Lenkijos ir pagal individualius užsakymus gaminamų Lietuvoje.

Mūsų parduotuvėje parduodami kultivuoti perlai.

Taip. Mūsų gaminiams yra taikoma 2 metų garantija, tačiau ji taikoma tik gamykliniam brokui. Ši garantija nėra taikoma, jei gaminys buvo pažeistas mechaniškai, chemiškai ar pačio pirkėjo/ trečios šalies.

Taip. Mūsų internetinėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti juvelyrinių dirbinių išsimokėtinai per „Mokilizingas” arba „General financing”. Išsimokėtinai galima pirkti nuo 50 EUR.

Taip. Mes gaminame pagal individualius užsakymus, tačiau ne viską. Geriausia yra su mumis susiekti telefonu +370 628 92 403 arba parašant laišką el. paštu [email protected] ir mes mielai Jus pakonsultuosime.

Taip. Graviravimas atliekamas tik ant mūsų el. parduotuvėje pirktų gaminių. Svarbu žinoti, kad graviruoti galima ne ant visų gaminių. Jei Jus domina ši paslauga, galite teirautis telefonu +370 628 92 403 ar el. paštu [email protected].

Galime padėti tik dėl su mūsų el. parduotuvėje įsigytų papuošalų taisymo.

Lietuvoje ir užsienyje siunčiame Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Taip pat Lietuvoje pristatome per Omniva ir LP Express terminalus. Pandemijos metu siuntas per kurjerių tarnybas iki namų nepristatome, tačiau galime padaryti išimčių. Susisiekite telefonu +370 628 92 403. Taip pat iš anksto susitarę telefonu +370 628 92 403 galime siuntas perduoti per… Подробнее

Dažniausiai siuntų pristatymas užtrunka iki 1-3 d. d., bet jei tai yra skubu, geriausia pasiteiraukite dėl konkrečios prekės pristatymo termino. Gaminiai su graviravimu pristatomi iki 5 d. d. Tam tikrų prekių, pvz., išankstinis užsakymas, individualios gamybos prekė, pristatymo terminai nurodyti prie produkto aprašymo.

Taip. Mes siunčiame į užsienį registruota pirmenybine Lietuvos pašto siunta (siuntimo kaina 5 EUR). Dažniausiai užsakymo pristatymas trunka iki 10 d. d. Siunčiame į šias šalis: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, JAV, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Maltą, Nyderlandus, Norvegiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją,… Подробнее

Priimdami užsakymą iš kurjerio arba atsiimdami pašte, patikrinkite, ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir kuo greičiau informuokite mus el. paštu [email protected] . Pasiimdami užsakymą iš terminalo patikrinkite, ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos. Jei taip atsitiko, nufotografuokite ir kuo greičiau informuokite mus el. paštu [email protected] .

Mes galime išsiųsti autobusų siuntomis ar perduoti gyvai Vilniuje. Būtina tartis telefonu +370 628 92 403.

Pas mus retai būna prekių išpardavimų, tačiau bendrai Adara.lt laikosi „sveikos kainos“ politikos, t. y. mes dirbtinai „nepriauginame“ prekių kainų ir vėliau neskelbiame didelių nuolaidų.

Jūsų pageidavimu galime nerašyti kainų. Gaminius dedame į mūsų firminius įpakavimus.

Individualus užsakymas yra kai prekė gaminama specialiai Jums, prekės pradinė išvaizda keičiama pagal Jūsų poreikius (didinamas/ mažinamas dydis, ilgis, graviravimas ir kt.) arba gaminys, kurio jau nėra prekių asortimente, užsakomas Jūsų pageidavimu.

Sekite mus instagram, facebook paskyrose. Ten visada informuojame apie prekių papildymą. Ten taip pat vyksta konkursai, kur galite laimėti papuošalų ?

Join Waitlist Nurodykite savo elektroninį paštą ir mes Jus informuosime kai prekė vėl bus prekyboje!