Apie Adara

Apie Adarą

Sveiki!

Esu Marija, Adara.lt įkūrėja. Būsiu atsakinga už visą papuošalų kelią pradedant prekės paieška ir baigiant jos pristatymu, todėl siūlau Jums artimiau susipažinti.

Jau nuo vaikystės, tikriausiai kaip ir visos mergaitės, žavėjausi papuošalais, jie mane traukė lyg magnetas. Septynerius metus dirbau juvelyrika prekiaujančios įmonės pardavimų vadybininke. Per tuos metus įgijau didžiulę darbo su juvelyrikos gaminiais patirtį. Ilgalaikė patirtis ir aistra papuošalamas sužadino norą tobulėti ir plėstis, taip gimė juvelyrikos parduotuvė „Adara“.

Katalogas
marija

Aš labai myliu žmones, dievinu bendravimą su jais. Dauguma sutiktų klientų tapo mano artimais bičiuliais, draugais ar tiesiog gerais pažįstamais. Sutikti žmonės padėjo man užaugti ir profesine prasme. Taip pat iš jų mokausi ir gyvenimiškos išminties. Esu tiesiog sužavėta kiek pasaulyje yra įdomių, kūrybingų ir tiesiog gerų žmonių! 🙂

Jaučiuosi be galo laiminga parinkdama tobulą juvelyrikos papuošalą. Mano pagrindinis tikslas – padėti žmogui atrasti tai, apie ką jis svajoja. Kai klientų akys spindi iš laimės, man tai yra didžiausias komplimentas!
Visi mes siekiame laimės ir kaip sakydavo mano mama, kurios žodžiams aš visiškai pritariu: „Laimingas žmogus yra tas, kuris myli savo darbą“.

Kviečiu pasigrožėti Adara juvelyriniais papuošalais, parduotuvės asortimentas sparčiai plečiasi, auga.
Mielai padėčiau Jums atrasti tikrą grožį, nes čia pildosi Jūsų svajonės! Lauksiu Jūsų skambučių ir asmeninių žinučių. Drąsiai skambinkite ir rašykite.

Iki malonaus!
Marija

Klientų atsiliepimai

 Vidutinis įvertinimas: 5.0

Palikti atsiliepimą

prekė atitiko visus lūkesčius ir dar daugiau 💛💛💛💛

Dorota Malachovska

Ačiū labai už šilta bendravima,puiku gamini bei super greita pristatyma😊 Sekmes

Ana Liubina

Viskas super , rekomenduoju! 👌🌸

Laura Ru
Labai dziaugiuosi savo pirkiniu ir nuostabiu aptarnavimu bei ypatingu demesiu klientui. Kadangi pageidavau papuosala gauti iki Kaledu, su manimi buvo susisiekta iskart po uzsakymo atlikimo. O sekancia diena po uzsakymo, gavau savo nuostabia grandinele. Aciu, Adara, labai labai rekomenduoju:)
Marija.
Marija DG

labai ačiū už laimėtus auskariukus😍

Karolina Karlinskė

Perku čia jau 3čią kartą ir tikrai ne paskutinį. Viskas saugu, greita ir operatyvu! Esant nenumatytoms aplinkybėms visada galima susisiekti, susitarti ir rasti puikų sprendimą. Tai labai svarbu, nes parodo gerą požiūrį į klientą! Ačiū dar kartą esu patenkinta ir bendravimu ir pirkiniu ir žinoma kaina! Sėkmės!

Sandra Sarry
Labai kokybiski produktai 🤩
Rekomenduoju visiems 😊 ieskantims dovanu ar norintiems pasilepinti patys save Adara.lt jusu svajones igyvendins 🤩🤩
Kristina Smite

Viskas pasiekė sėkmingai, gražu, puiku ir patikima 🙂

Ingrida Šliupienė

Sveiki! Isigijau auksini papuosala. Puikus pasirinkimas. Taip pat tobula pardaveja Marija. Aciu Jums ir sekmes versle!

Marija Šturmina