Pristatymas


Pristatymas Lietuvoje

  • Lietuvos paštas Nemokamas pristatymas! Siunčiame registruotomis siuntomis.
  • LP Express terminalai -1,5 eur. Tai vienas patogiausių būdų siuntoms gauti, nes LP Express terminalai veikia visą parą ir Jūs galite atsiimti siuntą Jums patogiu laiku. Be to, tai labai greitas ir saugus pristatymo būdas. Dažniausiai siuntos į pasirinktą terminalą pristatomos per 24 valandas nuo išsiuntimo dienos. Kai siunta bus pristatyta – Jūs apie tai būsite informuoti sms žinute. Žinutėje taip pat nurodytas pin kodas, kad galėtumėte atidaryti terminalo dureles.
  • Omniva paštomatai – 1,5 eur. Taip pat Tai vienas patogiausių būdų gauti siuntas, nes Omniva paštomatai veikia visą parą ir Jūs galite atsiimti siuntą Jums patogiu laiku. Dažniausiai siuntos į pasirinktą paštomatą pristatomos sekančią darbo dieną nuo išsiuntimo dienos. Kai siunta bus pristatyta į pasirinktą paštomatą, gausite SMS pranešimą iš Omniva su šešiaženkliu durelių atidarymo kodu siuntai atsiimti.
Dėl konkrečios prekės pristatymo dienos patikslinimo – geriausia susiekti su mumis telefonu!

Pristatymas į užsienį

Pristatymo kaina 5 eurai

Prekių pristatymas į užsienį vykdomas per Lietuvos paštą. Gaminius pristatome į: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, JAV, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Maltą, Nyderlandus, Norvegiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją, Vokietiją.

Paprastai prekės į Europos šalis pristatomos nuo 5 iki 10 darbo dienų.

Join Waitlist Nurodykite savo elektroninį paštą ir mes Jus informuosime kai prekė vėl bus prekyboje!