Kaip pirkti


Pirkti juvelyrinius gaminius elektroninėje parduotuvėje „Adara.lt“ paprasta, lengva ir greita. Užsakymai priimami 24/7. Čia rasite visą mūsų parduodamų gaminių asortimentą. Įsigyti gaminių galite neprisiregistravę.

KAIP PIRKTI?

1. Išsirinkite norimą gaminį ir spauskite mygtuką „Į krepšelį“;
2. Turite dvi pasirinkimo galimybes: tęsti atsiskaitymą arba tęsti apsipirkimą;
3. Norėdami įsigyti krepšelyje esančius dirbinius, spauskite „Tęsti atsiskaitymą“;

Pateksite į apmokėjimo langą, kurį sudaro 3 žingsniai.
Atkreipiame dėmesį, kad šiame lange galite įvesti turimą nuolaidos kodą ir jį pritaikyti. Nuolaida bus paskaičiuota iš karto ir išminusuota iš galutinės mokėjimo sumos.

1 žingsnis – PIRKĖJO INFORMACIJA
Užpildykite laukelius Šalis, El. paštas, Tel. numeris, Vardas, Pavardė, Gatvės pavadinimas ir namo numeris, Miestas. Pastabų laukelyje galite nurodyti tai, kas, Jūsų nuomone, svarbu žinoti „Adara.lt“ darbuotojams apdorojant arba pristatant užsakymą.

2 žingsnis – PRISTATYMO BŪDAS
Jūsų patogumui siūlome keletą pristatymo būdų: per Lietuvos paštą, per kurjerį, per LP Express arba Omniva paštomatus. Nuo pristatymo būdo priklauso pristatymo kaina. Pasirinkus Lietuvos paštą arba kurjerį, gaminiai bus pristatyti Jūsų nurodytu adresu iki durų. Siunčiant į paštomatą pasirinkite LP Express arba Omniva siūlomą Jums patogiausią gaminių atsiėmimo vietą. Kai gaminiai bus pristatyti į Jūsų pasirinktą paštomatą, Jūsų nurodytu telefono numeriu bus atsiųstą SMS žinutė su paštomato durelių atidarymo kodu.

3 žingsnis – APMOKĖJIMO BŪDAS
Apmokėjimą už gaminius galima atlikti vartotojams besinaudojantiems Swedbank, Luminor, SEB, Šiaulių banko, Danske Bank, Citadele, Medicinos banko, Lietuvos kredito unijos elektroninės bankininkystės arba elektroninių pinigų ir kitų mokėjimo sistemų paslaugomis. Visi mokėjimai vykdomi per PAYSERA. PAYSERA – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už gaminius. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už Jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Pasirinkę norimą apmokėjimo būdą, paspauskite mygtuką „Apmokėti“ ir sekite tolimesnes instrukcijas.

Pateiktam užsakymui suteikiamas užsakymo numeris. Į Jūsų el. paštą bus išsiųstas sėkmingą užsakymo pateikimą patvirtinsiantis elektroninis laiškas. Vienos darbo valandos bėgyje Jūsų užsakymas bus peržiūrėtas ir patvirtintas arba su Jumis susisieks mūsų atstovas.

Juvelyrinių gaminių filtrai – greitesnei paieškai

Visą turimą asortimentą išdėliojome į patogias kategorijas: auskarai, žiedai, pakabukai, grandinėlės, apyrankės, pirsingas. Pasirinkus norimą kategoriją, pateksite į pasirinktos kategorijos gaminių langą. Dešiniame viršutiniame lango kampe spauskite „Filtravimas“. Pasirinkite ieškomam gaminiui tinkamus atrankos kriterijus, pagal kuriuos sistema atfiltruos visus pasirinktos kategorijos gaminius. Naudojantis atrankos filtru, gaminių paieška mūsų internetinėje parduotuvėje bus greitesnė ir efektyvesnė.

Join Waitlist Nurodykite savo elektroninį paštą ir mes Jus informuosime kai prekė vėl bus prekyboje!