Apie Adarą


Sveiki!

Esu Marija, Adara.lt įkūrėja. Būsiu atsakinga už visą papuošalų kelią pradedant prekės paieška ir baigiant jos pristatymu, todėl siūlau Jums artimiau susipažinti.

Jau nuo vaikystės, tikriausiai kaip ir visos mergaitės, žavėjausi papuošalais, jie mane traukė lyg magnetas. Septynerius metus dirbau juvelyrika prekiaujančios įmonės pardavimų vadybininke. Per tuos metus įgijau didžiulę darbo su juvelyrikos gaminiais patirtį. Ilgalaikė patirtis ir aistra papuošalamas sužadino norą tobulėti ir plėstis, taip gimė juvelyrikos parduotuvė „Adara“.

Aš labai myliu žmones, dievinu bendravimą su jais. Dauguma sutiktų klientų tapo mano artimais bičiuliais, draugais ar tiesiog gerais pažįstamais. Sutikti žmonės padėjo man užaugti ir profesine prasme. Taip pat iš jų mokausi ir gyvenimiškos išminties. Esu tiesiog sužavėta kiek pasaulyje yra įdomių, kūrybingų ir tiesiog gerų žmonių! 🙂

Jaučiuosi be galo laiminga parinkdama tobulą juvelyrikos papuošalą. Mano pagrindinis tikslas – padėti žmogui atrasti tai, apie ką jis svajoja. Kai klientų akys spindi iš laimės, man tai yra didžiausias komplimentas!
Visi mes siekiame laimės ir kaip sakydavo mano mama, kurios žodžiams aš visiškai pritariu: „Laimingas žmogus yra tas, kuris myli savo darbą“, tik tuomet klientų norai bus išpildyti, o siela patenkinta.

Kviečiu pasigrožėti Adara juvelyriniais papuošalais, parduotuvės asortimentas sparčiai plečiasi, auga.
Mielai padėčiau Jums atrasti tikrą grožį, nes čia pildosi Jūsų svajonės! Lauksiu Jūsų skambučių ir asmeninių žinučių. Drąsiai skambinkite ir rašykite.

Iki malonaus!
Marija

Join Waitlist Nurodykite savo elektroninį paštą ir mes Jus informuosime kai prekė vėl bus prekyboje!